Meist

Autokool A,B kategooria.

Autokool Tallinnas.

Õppeklassid Lasnamäel ja Mustamäel.

Minimaalse tasu eest kõrge kvaliteet ja tulemus!

Viime läbi kursuseid A,B kategooria sõidukijuhtide ettevalmistamiseks.
Autokooli DriveLux põhieesmärgiks on õpetamise kõrge kvaliteedi tagamine taskukohase tasu eest ning täielik pühendumine oma tööle!

Autokoolis DriveLux saab omandada teoreetilisi teadmisi, mis on vajalikud eksamite läbimiseks nii autokoolis kui ka ARK-is, põhiline aga – edaspidiseks liiklemiseks teedel. 

Teooriatunde viiakse läbi mugavates, hästi sisustatud ja kaasaegsete vahenditega varustatud õppeklassides nii gruppides kui ka individuaalselt. Autokooli  DriveLux peafiliaal (õppeklass) asub Tallinnas Lasnamäel, aadressil  Pinna tn 21 (Kotka kaupluse hoone), peasissekäigu teine korrus. Samuti viiakse teooriatunde läbi Mustamäel, aadressil Akadeemia tee 1/ Ehitajate tee 7 (TTÜ –Tallinna Tehnikaülikool).

Praktilistes tundides on võimalik omandada rohkesti teadmisi ja kogemusi autoga ohutuks liiklemiseks ning oskusliku ja sujuva sõidustiili väljakujundamiseks, mis edaspidi rõõmustab nii teid ennast, teie kaasreisijaid ning muidugi meeldib eksamil ka ARK-i eksaminaatorile!

Praktilised sõidutunnid tehakse mugavate, varustatud ja kaasaegste autotega  Toyota Auris.

Tere tulemast autokooli DriveLux!
Me püüame anda endast parima, et ka aastate pärast võiksite olla meile tänulikud.

Kuidas meid leida, vaadata asukohakaarti ning planeerida sõidumarsruuti mis tahes transpordivahendiga, saate uurida osas „Kontaktid“. 

 

...